Potahové látky & Nábytek

Potahovým látkám v současné době vévodí samet a drobnější art deco vzor. Potahová látka však ze všeho nejvíc musí být komfortní na posezení. A protože ctíme jedinečnost každého zákazníka – máme v nabídce potahové látky od kůže přes eco kůži různých struktur po heboučké sametové a žinylkové textilie. Pro harmonický interiér se většinou volí látka na čalounění jednobarevná a dozdobí se polštářky. Materiály nejsou však jen krásné a stylové, ale dbá se i na jejich užitné vlastnosti. V první řadě je to odolnost / opotřebení. Prémiové značky jako Hopke nebo Polstrin si v tomto směru udržují a ručí vysokou kvalitou. Velká část potahových látek je dnes již opatřena nešpinivou a voděodolnou úpravou. Díky tomu se pohovka či křeslo v případě katastrofy v podobě vody nebo čokolády snadněji vyčistí. Originálně si můžete očalounit i venkovní sezení. Čalounění není dávno již doménou jen pohovek a křesel. Velmi trendy jsou v dnešní době čalouněné postele. Svůj interiér ložnice můžete zařídit velmi komfortně. Není nad to večer usínat v útulné posteli a ráno šlápnout na příjemný hebký koberec.

 Hlavní značkou nábytku, kterou nabízíme je česká firma Polstrin s 60ti letou tradicí v čalouněném nábytku. Společnost stále vyrábí své evergreeny, ale i velmi inovuje a každým rokem uvádí na trh novinky. Známá je hlavně díky výrobě pohovek. V roce 2012 na DesignBlocku v Clam Gallasově paláci představili serii čalouněných postelí, za kterou hned získali celostátního ocenění „Nábytek roku“ a v roce 2018 svou výrobu a nabídku doplnili o čalouněné židle a dřevěné stoly.

Dalším značkou, kterou zastupujeme je firma JAB. Tato německá firma vyniká svou kvalitou a též dlouhodobou historií – založena byla v roce 1946. Díky svým produktovým řadám JAB furniture meziročně neustále rozšiřuje své odborné působení v oblasti sofistikovaného designu interiérů. JAB Furniture se zaměřuje na nadčasový moderně klasický nábytek vysoké kvality.

 

Jsme výhradní distributor značky Hopke

Buďme v kontaktu

POŠLETE DOTAZ NEBO SI NAPLÁNUJTE SCHŮZKU